Afrodisias Dinlenme Tesisi

Sizlere tertemiz, nezih, en yeni teknoloji ile donatılmış, doğa ile içiçe bir tesis sunmak yatırımlarımıza bir yenisini daha ekledik. 1989 yılında Aydın – Karacasu ilçesinde pide ve restaurant salonu olarak başladığımız iş hayatımıza 2010 yılında 9.000 m2 alana kurulu tesisimizde açık (1500 kişi), kapalı (750 kişi) restoran, pide salonu, mını clup ve dinlenme alanlarıyla 22 yıldır sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Doğanın ve yeşilin keyfini çıkartırken birbirinden lezzetli organik ürünleri sunduğumuz açık büfe kahvaltımız eşliğinde günlük gazeteleri gözden geçirebilir ya da wireless internet alanında elektronik postalarınızı kontrol edebilirsiniz. Arzu ederseniz sizleri Şark köşemizde Türk kahvesi, çay ve nargile eşliğinde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ocak başımız sizlere hizmet vermekte, ustalarımız Türkiye’nin dört bir yanından yöresel lezzetleri sofranıza sunmaktadır. Taptaze deniz balıkları; tesisimizde organik koşullara uygun olarak yetiştirilen yeşillikler ile tercihinize göre ızgara, tava ya da buğulama olarak servis edilmektedir. Kesimi veteriner hekimlerce yapılmış; saklama ve denetimi gıda mühendisimizce yapılan kuzu etinden hazırladığımız kebaplarımız ,pidelerimiz ve tavuk çeşitlerimiz 22 yıllık Et Mangal deneyimimizle beğeninize sunulmaktadır. Salata barımız taptaze yeşillikleri ve ustamızın özel sosları ile emrinize amadedir. Pide fırınımız sade lavaş ve açık pide çeşitleriyle tüm gün hizmetinizdedir.

Sizin sağlığınız bizim içim değerlidir! Tesisimizin her köşesinde hijyen önceliğimizdir.

Restaurant ıcındekı marketimizde ayrıca yöremize özgü çok çeşitli el yapımı toprak kaplar sus tabaklar ve hediyelik eşya çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Ayrıca mekanımızda okul geceleri, düğün nişan merasimleri, cemiyet yemekleri de verilir

Tesisimizde tüm gün İngilizce, bilen eleman bulunmaktadır.

Sizleri En İyi Şekilde Ağırlamak Bizim En Güzel Görevimiz...

Afrodisias'da Yaşam
Ulaşım